Kosmetyki do pielęgnacji samochodu

Poznaj niesamowite zapachy samochodowe - California Scents

Produkty California Scents znane są praktycznie na całym świecie, a dzięki doskonałej jakości mają one wiele pozytywnych opinii. Zapachy te produkowane są na terenie Kalifornii w USA przy wykorzystywaniu naturalnych składników. W specjalnej puszcze umieszczone są trzy bloczki drzewa cedrowego, które zostają nasączone wonnymi olejkami.

Zwracają uwagę na siebie ciekawym opakowaniem, którego konstrukcja pozwala na dozowanie intensywności zapachu. Zapachy są przyjazne dla środowiska naturalnego. Opakowania są również w 100% odnawialne. Zapachami cieszymy się około 30-60 dni w zależności od warunków i rodzaju zapachu. Najlepszy efekt jest w temperaturze powyżej 8 stopni C.

Wysoka jakość zapachów samochodowych

Mocną pozycję rynkową marka zawdzięcza dzięki temu, że przez lata budowała rozpoznawalność zapachów, które miały być przyjazne środowisku, które powodować miały nie tylko ekscytację zmysłów klientów, ale również miały spełniać najwyższe standardy jakości. W 100% naturalne ekstrakty cytrusowe, olejki kwiatowe oraz inne naturalne komponenty mogły złożyć się na wyjątkową nutę zapachową.

Należ do nich olejki kwiatowe, a poza nimi inne komponenty przyrody. Puszka składa się z trzech bloczków drzewa, które są napełnione wonnościami. Zaletą zapachów będzie to, że mają użytkowe wykonanie. Kolorowe puszki przygotowywane zostały tak, by dowolnie ustawić sobie intensywność zapachów, którym nie będzie się dało oprzeć. Producent zapachów brał pod uwagę różne gusta kierowców. W efekcie skomponowane są zróżnicowane asortymenty, tak by zapach urozmaicał jazdę wielu osobom.

Zawieszki zapachowe do auta

Gama zapachów

Jeśli ktoś chce poczuć się jak na Hawajach może poczuć zapach drinku Pina Colada. Bogata oferta zapachów to między innymi mocna wiśnia czy żurawina. Tych różnych propozycji w ofercie tego akurat producenta nie brakuje i każdy będzie w stanie poszukać propozycji idealnie dla siebie skonstruowanych. Co ciekawe w swojej bazie producent ma również bardzo charakterystyczne zapachy, które mocno rzucają się w oczy. Między innymi można powiedzieć, że jest coś takiego jak jabłko z cynamonem czy też zapach imitujący naturalną skórę.

Ekologiczne produkty

Wszystkie przygotowywane produkty są biodegradowalne, dlatego właśnie można powiedzieć, że to idealna propozycja, jeśli ktoś jest miłośnikiem ekologii. Co na pewno będzie warte zauważenia proponowane nam kostki będą dawać nam świetny zapach przez 30 a nawet w dobrych warunkach przez 60 dni. Dużo zależy od wybranego aromatu oraz tego w jakich warunkach kostka będzie użytkowana. Jeśli stworzymy dla niej idealne warunki posłuży nam przez dwa miesiące.