Kosmetyki do pielęgnacji samochodu

Zabezpieczenie samochodu powłokami ochronnymi, w procesie car spa

GYEON VIEW

To innowacyjny sposób na ochronę szyb samochodowych. Pogorszona widoczność wynikając z brudu, deszczu, owadów będzie negatywnie wpływać na bezpieczeństwo na drodze. Dzieje się tak dlatego, że szyba tak jak inne powierzchnie nie jest idealnie gładka, ale znajdują się tam mikropory, mogą się pojawiać delikatne rysy. Wszystko to powoduje, że widoczność będzie gorsza, a podróż bardziej uciążliwa. Dzięki temu, że w 100% stosuje się nanotechnologię w produktach hydrofobowych będziemy w stanie uzyskiwać odpowiednią gładką powierzchnię, do której brud nie będzie się przyklejał, woda będzie spływać w tempie błyskawicznym.

Owady przyklejone do szyby staną się rzadkością. Wszystko to sprawia, że poprawi się widoczność na drodze, a to oczywiście gwarantuje nam lepsze bezpieczeństwo. Jeśli pada deszcz wystarczy 50 km na godzinę prędkości i już nie będzie trzeba używać wycieraczek. Woda będzie usuwana przez pęd powietrza. Efekt wizualnie czystych szyb to właśnie atut takich produktów jak Gyeon View.

Zalety:

- utrudnione przywieranie brudu

- lepsza widoczność

- dużo lepsze bezpieczeństwo

- efekt wycieraczki niewidzialnej

- długotrwale czyste szyby

Renowacja samochodu

Zabezpieczenie felg

Deszcz oraz brud a także inne zanieczyszczenie wpływają negatywnie na wygląd naszych felt, a dokładnie czyszczenie czasami będzie niemożliwe. Stosując środki ceramiczne jesteśmy w stanie zabezpieczyć felgi na długi czas a pielęgnacja stanie się łatwa i przyjemna. Takie zabezpieczenie polegać będzie na wypełnieniu mikroporów powierzchni felgi poprzez cząsteczki nano i stworzenie niewidzialnej warstwy ochronne, która będzie cały czas działać tak, że chronić będzie można wszystkie szkodliwe czynniki. Efekt jaki uzyskujemy to przede wszystkim mniejsze przywieranie brudu oraz idealne kropelkowanie.

Zalety zabezpieczania felg:

- ochrona przed promieniowaniem UV, deszczem,brudem i zanieczyszczeniami

- mniejsza ilość rysek i odprysków

- łatwiejsze i szybsze mycie

- błyszczący, zadbany wygląd.

Podsumowując car spa to ekskluzywna, czasochłonna pielęgnacja, która ma na celu zabezpieczyć nadwozie i wnętrza pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak opady, pyły czy brud drogowy. Ubocznym skutkiem takiego zabezpieczenia będzie doprowadzenie samochodu do stanu salonowego, jednak niekiedy zdarza się, że samochód po takich zabiegach będzie wyglądał lepiej niż w momencie, gdy wyjeżdżał z salonu.

Profesjonalny car spa to gwarancja na zachowanie pięknego wyglądu samochodu na długo i dlatego uda się w ten sposób podnieść skutecznie wartość samochodu przy jego odsprzedaży. W przypadku nowych aut powłoki ochronne pozwalają zachować przez lata świetny wygląd.