Najlepszy ekran dotykowy Przegląd Stereo samochodów

Współczesne samochodowe systemy stereo całkowicie różnią się od tego, czym były kiedyś. Po dziesięcioleciach współpracy ze standardowymi radiami AM/FM i odtwarzaczami kasetowymi, kierowcy mogą teraz doświadczyć czegoś więcej niż tylko stacji do słuchania ulubionej muzyki. Najlepsze samochodowe systemy stereo z ekranem dotykowym to połączenie kilku funkcji, które kierowcy mogą wykorzystać, aby ich podróże stały się przyjemniejsze, mniej stresujące i znacznie łatwiejsze. Poniżej prezentujemy samochodowe zestawy stereo z ekranem dotykowym na rok 2019. Aby pomóc poprowadzić Cię do najlepszej opcji, przeczytaj każdą mini recenzję i porady dotyczące zakupu tuż pod naszymi wyborami.

Jeśli szukasz sposobu na włączenie pełnowartościowych opcji multimedialnych do swojego samochodu bez naruszania banku, to Pioneer AVH-210EX jest właściwym rozwiązaniem. Od 6,2-calowego, czułego ekranu dotykowego po wbudowany interfejs Bluetooth i możliwość strojenia dźwięku gwiazd, istnieje wiele sposobów, by nadążyć za ulubioną rozrywką podczas jazdy. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth stereo możesz bezpiecznie odbierać i wykonywać połączenia bez zdejmowania rąk z kierownicy. Poza tym, system stereo jest wyposażony w zewnętrzny mikrofon, który zapewnia głośne i wyraźne słyszenie przez każdego, z kim rozmawiasz.

Kolejną cechą wyróżniającą AVH-210EX, którą uwielbiamy, jest jego potężny wzmacniacz, który jest wspierany przez 13-pasmowy korektor, aby oswoić wszystkie trudne miejsca w akustyce pojazdu. Ten wszechstronny samochodowy zestaw stereo z ekranem dotykowym pozwala na podłączenie urządzenia audio poprzez wejście pomocnicze, odtwarzanie płyt CD i pełną kontrolę nad telefonem z systemem Android i iPhone przez USB. Byliśmy pod szczególnym wrażeniem interaktywności zestawu stereo z telefonami z systemem Android i iOS, a także dostępności 5 kolorów wyświetlacza. Zdumiewający poziom kompatybilności z wieloma plikami muzycznymi sprawia, że ten stereo to perełka dla każdego właściciela samochodu.

Profesjonaliści

Cons

Najlepszy Android Touch Screen Car Stereo.

Samochodowy zestaw stereo ATOTO A6 Car jest świetną opcją dla każdego, kto szuka systemu, który dobrze współpracuje z urządzeniami z systemem Android. Chociaż może to być równoznaczne z posiadaniem tabletu z systemem Android w samochodzie, ATOTO A6 posiada wiele wyjść i wejść dostosowanych do lepszej pracy w samochodzie; w tym wejścia wideo / Aluminiowe, interfejsy USB i wejście kamery cofania. Szczególne wrażenie zrobił na nas sposób, w jaki interfejs stereo posiada wiele opcji i funkcji, które są łatwe do zrozumienia i nawigacji.

Opracowany na bazie szeroko stosowanego i stabilnego systemu operacyjnego Android Marshmallow, ten samochodowy zestaw stereo z ekranem dotykowym został zoptymalizowany i dostosowany do potrzeb klienta, aby dobrze sprawdzał się w pojazdach. Wyposażony jest w podwójne układy Bluetooth, które nie tylko wspomagają transmisję strumieniową w trybie głośnomówiącym, ale także umożliwiają połączenie z Internetem i podłączenie do gamepada. Co więcej, ten stereo posiada wbudowany moduł GPS z preinstalowanymi mapami, które użytkownicy mogą pobrać do nawigacji offline. Ten system stereo doskonale radzi sobie z pobieraniem plików przez sieć Wi-Fi, zapewniając ciągłą aktualizację oprogramowania sprzętowego, gdy tylko jest ono dostępne, co przekłada się na mniejszą liczbę błędów i lepsze funkcje.

Zalety

Cons

Najlepszy Stereo do kupienia na budżet.

Odtwarzacz Boss Audio BV9358B to 6,2-calowy, LED-owy ekran dotykowy, który daje więcej możliwości odtwarzania muzyki cyfrowej niż myślisz. Możesz słuchać ulubionych stacji radiowych AM/FM, wsuwać DVD lub podłączać MP3 lub smartfon przez port USB lub Aux-in. Możesz również ładować swoje urządzenia USB przez port USB w zestawie stereo. Oprócz możliwości prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym przez Bluetooth, możesz również bezprzewodowo przesyłać dźwięk, aby korzystać z usług transmisji strumieniowej, takich jak Pandora i Spotify.

Sterowanie tym urządzeniem jest bardzo proste, ponieważ można korzystać z istniejących przycisków sterujących na kierownicy pojazdu, choć może być potrzebny dodatkowy interfejs, który można dokupić oddzielnie. Uwielbiamy również wbudowany korektor ustawienia wstępnego, który pozwala na wybór z zaprogramowanych krzywych korektora dla różnych stylów muzycznych, takich jak Pop czy Rock. Sterowanie ekranem dotykowym jest na innym poziomie dzięki cyfrowemu panoramicznemu wyświetlaczowi TFT, który posiada innowacyjny interfejs graficzny do sterowania dotykowego większością funkcji i właściwości. A dzięki bezprzewodowemu pilotowi zdalnego sterowania, możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji klawiszy stereo z dłoni.

Profesjonaliści

Cons

Ten samochodowy zestaw stereo od Pioneer został zaprojektowany jako rozszerzenie naszego zwykłego życia na smartfonie, pozwalając Ci połączyć się za pomocą Android Auto lub Apple CarPlay dla wspaniałych wrażeń z jazdy. Odbiornik Pioneer AVH-2300NEX to wysokiej jakości, inteligentny system stereo stworzony tak, by był niewiarygodnie prosty w instalacji i użytkowaniu. Po wejściu możesz użyć Auto EQ Pioneer, aby dopasować go do głośników i uzyskać optymalną jakość dźwięku.

Menu tego systemu stereo jest bardzo intuicyjne i łatwe w nawigacji, oprócz tego, że ekran dotykowy jest imponująco czuły. Można z łatwością przesyłać strumieniowo muzykę z aplikacji takich jak Spotify, słuchać radia, MP3 czy płyt CD. Funkcja Android Auto wprowadza platformę Android do samochodu w sposób, który jest przeznaczony do jazdy i automatycznie dostarcza użytecznych informacji ułożonych w proste karty. W ten sposób będziesz miał minimalne rozproszenie uwagi podczas jazdy.

Każdy, kto szuka samochodowego zestawu stereo z ekranem dotykowym w średniej kategorii cenowej, powinien rozważyć ten zestaw.

Profesjonaliści

Cons

Jeśli szukasz samochodowego zestawu stereo z ekranem dotykowym, który łączy w sobie duży ekran i ergonomiczną konstrukcję, to Sony XAV-AX100 jest modelem, którego potrzebujesz. Ten 6,4-calowy odbiornik może pomóc Ci uzyskać wszelką pomoc, jakiej potrzebujesz od Twojego smartfonu, bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy. Android Auto i Apple CarPlay pozwalają na komunikowanie się z Twoimi kontaktami, uzyskiwanie wskazówek i sterowanie odtwarzaniem dźwięku za pomocą poleceń głosowych. Byliśmy również pod wrażeniem potężnego wzmocnienia 4 x 55W, dzięki któremu muzyka brzmi czysto i dynamicznie, nawet przy dużej głośności.

Ekran dotykowy o przekątnej 6,4 cala jest nie tylko wystarczająco duży, aby wszystko było wyraźnie widoczne, ale także posiada czułe elementy sterowania dotykowego, które pomagają w sortowaniu list odtwarzania, tworzeniu map i nawiązywaniu połączeń telefonicznych za pomocą jednego dotknięcia. Ten stereo posiada również wbudowany 10-zakresowy korektor graficzny, który pozwala słuchać muzyki tak, jak ją czujesz.

Profesjonaliści

Cons

Przy zakupie samochodowego systemu stereo z ekranem dotykowym istnieją dwie główne kategorie, z których można zawęzić opcje wyszukiwania. Oto dwie główne kategorie urządzeń stereo z ekranem dotykowym oraz ich typy w każdym przypadku.

Według typu urządzenia głównego

Większość dostępnych na rynku samochodowych zestawów stereo to albo pojedyncze DIN albo podwójne DIN, ale można też znaleźć inne formy, w tym niestandardowe 1.5 DIN.

Za pomocą technologii ekranu dotykowego

Podczas gdy wysoka czułość jest wielkim plusem dla tych jednostek głównych, niektórzy użytkownicy końcowi narzekali, że jednostki te są zbyt wrażliwe i często stwarzają problemy dla kierowców, którzy próbują poruszać się po menu lub zmieniać stacje radiowe podczas jazdy po nierównych drogach.

Największą zaletą opornych ekranów dotykowych jest ich niesamowita dokładność przy wyborze konkretnego obszaru lub elementu. Ponadto, rezystancyjne ekrany dotykowe są tańsze niż ich pojemnościowe odpowiedniki. Po stronie klapki rezystancyjne ekrany dotykowe nie obsługują gestów wielodotykowych i mają ograniczoną widoczność w bezpośrednim świetle słonecznym.

Modernizacja systemu stereo w samochodzie to prosty sposób na wzmocnienie technologii deski rozdzielczej. Oto siedem aspektów, których szukamy przy opracowywaniu rekomendacji.

Jeśli zawsze masz smartfon w kieszeni, to jest szansa, że będziesz chciał mieć samochodowy system stereo, który dobrze się sprawdza. Polecamy szukanie identyfikatora "Made with iPhone", aby upewnić się, że port USB w Twoim zestawie stereo obsługuje szybki dostęp do nośników danych Twojego urządzenia z systemem iOS. Użytkownicy Blackberry, Windows Phone i Android nie mają żadnych plakietek do szukania, ale mogą wybrać odbiornik, który korzysta z transmisji strumieniowej audio Bluetooth w celu lepszego bezprzewodowego odtwarzania multimediów.

Użytkownicy, którzy w dużej mierze polegają na aplikacjach do transmisji strumieniowej, takich jak Spotify lub Pandora, powinni kupić odbiorniki wyposażone w elementy sterujące dla konkretnych aplikacji, umieszczając w desce rozdzielczej swoje własne stacje, elementy sterujące pomijaniem/pauzą i narzędzia oceniające, do których dostęp jest bezpieczniejszy. Użytkownicy poszukujący bardziej zintegrowanych aplikacji powinni rozważyć urządzenia do tworzenia kopii lustrzanych aplikacji, takie jak odbiorniki MHL i MirrorLink kompatybilne z Sony.

Podczas gdy większość współczesnych samochodowych odbiorników audio jest wyposażona w radio AM/FM, które dostraja się do większości stacji lokalnych, na pewno chciałoby się to poprawić. Wybór systemu stereo z wbudowanym radiem HD może znacznie poprawić jakość dźwięku nadawanego przez lokalne stacje radiowe. Można również uzyskać dostęp do cyfrowych podprogramów dla stacji obsługujących multicasting.

Podczas gdy jakość dźwięku oferowana przez radio satelitarne nie jest lepsza, częste potknięcia drogowe i kierowcy długodystansowi zauważyliby, że warto mieć ulubioną stację nadawaną z kosmosu do dowolnej części kraju.

Samochodowe systemy stereo z ekranem dotykowym mogą zrobić coś więcej niż tylko odtwarzać ulubioną muzykę; większość z nich może również pomóc, oferując nawigację GPS do celu podróży. W tym przypadku najlepiej jest szukać map opartych na pamięci flash, które można łatwo uaktualnić za pomocą karty microSD. Jednakże, GPS i nawigacja nie są konieczne w samochodowym sprzęcie stereo, ponieważ aplikacje nawigacyjne w smartfonach okazały się bardziej zaawansowane niż systemy w desce rozdzielczej.

Za każdym razem, gdy dostaniesz w swoje ręce gadżet podczas jazdy, musisz upewnić się, że jest to całkowicie bezpieczne. Kupno samochodowego zestawu stereo z ekranem dotykowym z funkcją poleceń głosowych oznacza, że możesz sterować swoim telefonem za pomocą ust. Jest to prawdopodobnie świetna funkcja, ponieważ zmniejsza szanse, że zejdziesz z drogi, aby zaangażować się w rozmowę telefoniczną lub zmienić listę odtwarzania.

Po zablokowaniu na liście życzeń źródła dźwięku, należy wziąć pod uwagę fizyczne wymiary, jak również interfejs systemu stereo. Przede wszystkim oznacza to wybór pomiędzy jednostkami głównymi z pojedynczym lub podwójnym DIN. Urządzenie z pojedynczym numerem kierunkowym (single-DIN) zajmuje mniej miejsca na desce rozdzielczej i jest mniej widoczne dla widzów z zewnątrz. Modele z podwójnym interfejsem DIN zajmują natomiast więcej miejsca na desce rozdzielczej i często są wyposażone w duże, dotykowe wyświetlacze. Jeśli odpowiedziałeś "tak" na lustrzane odbicie aplikacji lub nawigacji GPS, to najprawdopodobniej będziesz potrzebował urządzenia typu double-DIN.

Powinieneś również wziąć pod uwagę elementy sterujące na twarzy stereo, jak również interfejs oprogramowania. Chociaż ekrany dotykowe to dobra rzecz, nie możemy bagatelizować łatwości obsługi oferowanej przez dobre fizyczne elementy sterujące podczas jazdy z dużą prędkością. Podobnie, mylący interfejs lub powolny ekran dotykowy mógłby oferować opóźnioną reakcję na wejścia, a to oznaczałoby więcej czasu z oczu z drogi. Chociaż stereo, które obsługuje sterowanie na kierownicy byłoby doskonałym dodatkiem, należy zauważyć, że jego kompatybilność różni się znacznie między modelem i marką samochodu i modelu odbiornika, więc trzeba będzie zbadać więcej przed zakupem.

Poza akceptacją źródeł dźwięku, odbiornik w desce rozdzielczej powinien również wysyłać dźwięk do głośników pojazdu. Zawsze należy dokładnie przyjrzeć się mocy RMS odbiornika, która jest w zasadzie mocą, jaką wzmacniacz będzie stale wytwarzał przy regularnym użytkowaniu. Moc znamionowa obejmuje również liczbę kanałów, które wzmacniacz może emitować w danym momencie.

Większa moc RMS jest lepsza, ponieważ daje więcej przestrzeni dla głośności, zanim dojdziesz do granic możliwości Twojego wzmacniacza, gdzie zniekształcenia mogą być problemem. Większa moc nie jest jednak bezpośrednio związana z lepszym dźwiękiem, ponieważ jakość zależy od takich czynników jak jakość źródła dźwięku, korekcja i cyfrowe przetwarzanie sygnału.

Jeśli w twoim samochodzie zainstalowana jest kamera cofania, możesz użyć stereo z ekranem dotykowym do oglądania obrazu z kamery. Kamery cofania mogą być dużym atutem podczas parkowania lub cofania na nieznanym terenie.

Po pierwsze, musisz się dowiedzieć, czy Twoja obecna konfiguracja zestawu deski rozdzielczej będzie obsługiwać dotykowy system stereo. Zacznij od zmierzenia aktualnej jednostki głównej, a jeśli jest to coś pomiędzy 7 cali na 2 cale, to jest to jednostka pojedyncza-DIN. Cokolwiek większego niż te pomiary oznacza, że potrzebujesz jednostki głównej o podwójnym DIN.

Po ustaleniu, czy jest to jednostka o jednym czy podwójnym numerze identyfikacyjnym DIN, zastanówmy się, jak znaleźć właściwą jednostkę.

Zanim wyruszysz na zakupy, musisz zastanowić się, ile jesteś gotów wydać. A jeśli musisz zmienić zestaw z deską rozdzielczą tak, aby nowa jednostka mieściła się w desce rozdzielczej, upewnij się, że również to uwzględniłeś. W przypadku niektórych urządzeń stereo z ekranem dotykowym, być może trzeba będzie odłożyć trochę pieniędzy na profesjonalną instalację.

Gdybyśmy mieli wybrać jeden z samochodowych zestawów stereo z ekranem dotykowym recenzowanych w tym utworze jako najlepszy, musielibyśmy wybrać ten, który daje użytkownikom możliwość dodawania pełnowartościowych opcji multimedialnych bez naruszania banku, a jest to Pioneer AVH-210EX. Uczyniliśmy go naszym głównym wyborem, ponieważ łączy on w sobie czuły ekran dotykowy i doskonałą zdolność do strojenia dźwięku z wbudowanym Bluetooth, aby stworzyć dobry sposób na korzystanie z ulubionej rozrywki w samochodzie.

Co więcej, jego potężny wzmacniacz wspierany przez 13-pasmowy korektor zapewnia świetną akustykę w Twoim samochodzie. Pięć kolorów wyświetlacza w tym urządzeniu jest estetycznych, a liczne opcje odtwarzania multimediów cyfrowych zmieszczą się w każdym formacie pliku, który chcesz odtworzyć.

Rozumiemy jednak, że preferencje są różne, ale gwarantujemy, że każdy z recenzowanych tutaj samochodowych zestawów stereo z ekranem dotykowym będzie doskonałym dodatkiem do Twojej deski rozdzielczej, pod warunkiem, że będzie on posiadał funkcje, których potrzebujesz.